Praca Dyplomowa

Szeroko rozumiane tematy związane z Rozwadowem.

Praca Dyplomowa

Postprzez Karolina_p » So lis 20, 2010 11:41 pm

Witam jestem studentką V roku Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Zainteresowana potencjałem Rozwadowa postanowiłam zająć się problematyką tego miejsca w mojej pracy dyplomowej. Temat pracy to : " Rekompozycja architektoniczno- krajobrazowa przestrzeni publicznej na przykładzie Rozwadowa".
Obecnie jestem na etapie zbierania informacji, map, ikonografii itp. o terenie. W pracy skupiać się będę na rynku, lecz nie wykluczone że granice opracowania będą nieco szersze. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, ew. mogliby mi pomóc w zbieraniu informacji o terenie ( posiadają jakieś elektronicze dokumenty, fotografie, stare mapy, itp. ) byłabym bardzo wdzięczna.
pozdrawiam.
Karolina_p
 
Posty: 1
Dołączył(a): So lis 20, 2010 11:32 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola /Kraków

Postprzez Nicetas » N lut 06, 2011 7:18 pm

Witaj. Sporo informacji na interesujący Cię temat znajdziesz na forum - stalowy22 pisał pracę magisterską dotycząca rewitalizacji rynku rozwadowskiego i chyba nawet gdzieś ją udostępnił do wglądu - pewnie mógłby Ci sporo pomóc. Oczywiście najwięcej materiałów o Rozwadowie (fotografie, dokumenty, mapki) znajduje się u dziewczyn w Muzeum Regionalnym i nie powinno chyba być problemu z ich uzyskaniem. Warto też przejrzeć (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś) odpowiednie publikacje rozwadowskie, np. księdza Gaja. Pozdrawiam.
Nicetas
 
Posty: 1
Dołączył(a): N lut 06, 2011 7:06 pm


Powrót do Refleksje o Rozwadowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron